KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253135
nr 1625 3135
Oidentifierad konstnär. Signerad Alb Kragh. Olja på duk, 53x65 cm, yttermått inklusive ram: 72x82 cm
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:09:09
3/6 19:03:47